CHP Akçakoca İlçe Başkanının Odamızı ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Ömer Başar ve yönetimi Odamızı ziyarette bulundular. Ziyarette kendilerini Odamız yönetim Kurulu Başkanı Mehmet N. Pazvant tarafından Meclis salonunda ağırlandılar.

Ziyaret sırasında Akçakoca’nın turizm, eğitim ve sanayi konularında görüşlerini ifade eden CHP İlçe Başkanı Ömer Başar, ham sorunları ortaya çıkarmak hem de çözümlerine katkı sunmak amacıyla siyaset yaptıklarını, siyasette eleştiri tarzlarının ise yapıcı ve katkı sunan bir tarz olacağını dile getirdi.

CHP heyetini karşılamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Odamız Başkanı Pazvant ise, ilçede en çok proje üreten, çalışma yapan bir Oda olarak tüm konularda çaba harcadıklarını, sorunların çözümü ve ilçeye yeniliklerin kazandırılması için tüm kurum ve kişilerle çalışmaya açık olduklarını Oda’nın imkanlarının yanı sıra, bir çok alanda ulusal ve uluslararası hibe projelerini Akçakoca’ya kazandırdıklarını, bünyelerinde oluşturdukları proje ekibiyle Akçakoca için her geçen gün daha fazla değer ürettiklerini sözlerine ekledi.