TR
EN

E-Dönüşüm Sürecinde E-Belge semineri düzenlendi.

11.12.2019

Odamız tarafından Üyelerimize yönelik "E-Dönüşüm Sürecinde E-Belge ( E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-İrsaliye vb. ) ve e-Defter Uygulamaları" semineri düzenlendi.

Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cem Yıldırım seminere eşlik ederek Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet N. Pazvant’ ı makamında ziyarette bulundular.

Seminer Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Eski Başkanı Mali Müşavir Kudret TAŞ tarafından sunum halinde verildi. 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren hayata geçecek olan e-defter uygulamasıyla, özel ve tüzel tüm vergi mükellefleri, 5 bin liranın üzerinde kesilen faturalarını e- defter üzerinden işleme sokacak. Bu konuda eğitim almak isteyen Akçakocalılar ise ATSO’nun hizmet binasını doldurmaya başladı.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Mehmet Nazım Pazvant, ”Odamız Hizmet binasında ‘E-Dönüşüm Sürecinde E-Belge ( E-Fatura, E-Arşiv Fatura, E-İrsaliye vb. ) ve e-Defter Uygulamaları’ semineri düzenlenmekte olup, uzman aracılığıyla seminerlerimizi vermeye başladık. Aşırı talepten ötürü salonumuz yetersiz kalınca, katılımcıları gruplara ayırarak seminerlerden herkesin yararlanmasını sağladık” dedi.  Eğitime yoğun ilgi duyulması sebebi ile tekrarı 16:00’ da gerçekleştirildi.